Strzegomskie Centrum Kultury

Zwycięska „Akcja”

Na zaproszenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzicach w sobotę 1 lutego 2014 r. dwie drużyny ze świetlic opiekuńczo-wychowawczych Stowarzyszenia Akcja brało udział w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej Świetlic Środowiskowych organizowanym w Hali Sportowej Świebodzickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W turnieju brały udział drużyny ze Świebodzic, Jaworzyny Śląskiej, Świdnicy, Wałbrzycha oraz ze Strzegomia i Rogoźnicy. W turnieju w systemie pucharowym Świetlica „Karmelek” ze Strzegomia zdobyła 5 miejsce. Wśród zawodników „Karmelka” znalazł się wybrany przez sędziów i udekorowany przez Burmistrza Świebodzic najlepszy zawodnik turnieju Jakub Wójtowicz.

Najlepsi w całym turnieju okazali się zawodnicy ze Świetlicy w Rogoźnicy, którzy drużynowo zdobyli puchar Burmistrza Świebodzic oraz pierwsze miejsce. Wśród zawodników drużyny znalazł się także król strzelców – Kamil Witka.

Gratulujemy naszym podopiecznym, w szczególności Kubie i Kamilowi. Dziękujemy Panu Krystianowi Wołoszynowi za organizację wspaniałego turnieju i za zaproszenie, a także Paniom Magdalenie Seregin i Bogusławie Sieczce za przygotowanie i opiekę nad drużynami.

Tomasz Smagłowski

Prezes Stowarzyszenia „AKCJA”

 

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY

copyright © sck.strzegom.pl | all rights reserved